Otázky a odpovede 4

Pre Čarovnú poličku napísala Eliška Holienčiková

Prišlo nám znovu pár otázok, na ktoré som si pre vás spísala odpovede. A ak by ste mali ešte ďalšie, radi ich uvítame. Vďaka vašim otázkam máme pocit, že sme vám bližší :). Tak, poďme na to.

Dá sa u vás zamestnať?

Super otázka. Síce je na ňu odpoveď nie, nedá :) Čarovná polička je projekt, ktorý robíme dobrovoľne. Nezarábame na tom, keď pridávate a predávate knižky. Ale ak by ste nás chceli podporiť knižnou recenziou alebo dobrým článkom na knižnú nôtu nebránime sa :).

Je čarovná polička tvoje dielo? Alebo sa na tom podieľal aj niekto iný?

Nie, polička nie je moje dielo. Viac o tom ako vznikla polička, si prečítate v blogu Čo my v tej poličke vlastne robíme.

Ako je to s tými fotkami ku knihám, prečo si ich nemôžeme pridávať?

To máte tak. Povolíme pridávanie kníh a z našej poličky by sa stalo miesto, kde je kopec kníh, ktoré sú poukladané na zemi, prípadne niektoré budú časom zaškrtnuté, že sú predané. My sa každý deň snažíme aktualizovať všetky knižné zoznamy, čo máme, aby bolo kníh bez obálok čo najmenej.

Čo sa práve deje na poličke?

Ja som práve dopila kávu a omrkla fotky na #bookstagrame. :) Je mi jasné, toto vás nezaujíma. Rada by som vám napísala, že robím teraz niečo mega super zaujímavé, ale naše bežné dni sú pri počítačoch. Píšeme, klikáme, opravujeme a zase píšeme. Trošku brainstormujeme a tak ďalej..., ale ak ide priamo o poličku, tak mrknite priamo sem Čo sa práve udialo na poličke?

Keď pridám dopyt na knižku ako napríklad šiesta, tak až  ako šiesta v poradí si môžem kúpiť knihu?

Nie :) Ktokoľvek prejaví záujem o knihu, od nás ihneď po jej pridaní dostane email s linkom na kúpu. Takže je to len na vašej šikovnosti (a internetovom pripojení :) ).