Viete, ako presne fungujú dopyty na knihy?

Pre Čarovnú poličku napísala Eliška Holienčiková

Už nám na túto tému prišlo viacero otázok, a preto sme sa rozhodli, že vám podrobnejšie vysvetlíme, ako to funguje. Nie každý totiž presne vie, ako tie naše dopyty fungujú a ako sme to s vlastne nimi mysleli :)?

Predstav si napríklad, že si chceš kúpiť knižku, napríklad Harry Potter a Väzeň z Azkabanu. Zadáš ju do vyhľadávania na poličke a my pri nej píšeme: Aktuálne nikto neponúka túto knihu. Ale každý deň prehľadávať Čarovnú poličku len kvôli tejto knižke, je naozaj na dlhé lakte. Preto si to môžeš zjednodušiť a kliknúť Chcem si kúpiť, pošlite mi notifikáciu o novej ponuke.

A čo sa stane potom? Keď knižku napríklad o týždeň niekto pridá, pošleme ti o tom e-mail. Jednoduché? Áno! Snažíme sa, aby si u nás mal nakupovanie, či predávanie čo najjednoduchšie, žiadne komplikované vyhľadávania, či procesy. Všetko chceme s tebou vyriešiť “na pár” kliknutí.

A ak hľadáš nejakú knižku, neboj sa zadať “dopyt”. Občas si dopyty prezrieme a niekomu žiadanú knižku objednáme a pošleme. Prečo? Len tak pre radosť :-).

P.S. A stále v rámci mesiaca marec počítame pridané knižky, za každú darujeme 1 cent knižnej organizácii. Preto, ak máš doma na poličke knižky, ktoré už nepotrebuješ, šup pridaj ich na poličku.