Dopyty na knihy (27701 žiadaných kníh)

O tieto knižky je v Čarovnej poličke najväčší záujem. Pozri si a môžeš sa inšpirovať, možno sa niektorá z nich zapáči aj tebe :-)

A ak máš nejakú z nich doma, pridaj ju na predaj, určite niekoho potešíš!

 • Monika Peetzová Jedna + 1

  Vtipný a laskavý příběh o tom, že při hledání opravdové lásky se musí počítat se vším… Tom ze všeho nejvíc touží po lásce. A protože více než lidem důvěřuje číslům, zaplete se do sítí internetové seznamky, která své klienty páruje na základě matematických vzorců. Vysněná žena je rychle nalezena. Jmenuje se Lisa a je to ta pravá, vždyť se shodují ve více než čtyřiadevadesáti procentech. Na první schůzce se Tom…

  1 dopyt (Dopyt pred: 1 hodina)

  Chcem predať
 • Paula Dohertyová, Kath Smithová Prasiatko Gruľko

  Zábavné zvukové leporelo pre najmenších s príbehom a poučením. Stlačte tlačítko a prasiatko urobí CHRO, CHRO.

  1 dopyt (Dopyt pred: 3 hodiny)

  Chcem predať
 • Budem mať malého súrodenca

  Keď sa má narodiť braček alebo sestrička, deti majú veľa otázok. Lenka bude mať malého bračeka. Spolu s ňou sa dozvieš všetko, čo ťa zaujíma. Čo robí dieťatko v brušku? Čo potrebujú novorodenci? Kedy bábätko vyrastie? Pestrá poučná knižka pre najmenších. S posuvnými a vyklápacími časťami, na ktorých sú ďalšie informácie.

  1 dopyt (Dopyt pred: 3 hodiny)

  Chcem predať
 • Marylin Scott Kurz kreslenia

  Slovo kresba v mysli často vyvolá obraz ceruzky. Ide totiž o pomôcku, s ktorou začína väčšina z nás. Hoci je vynikajúcim nástrojom (po jej objavení boli umelci za ňu ochotní zaplatiť obrovské sumy), dnes už poznáme veľa iných prostriedkov na kreslenie spolu s množstvom techník, ako ich používať. Okrem nich vám Kurz kreslenia, užitočný pre každého s vášňou pre kreslenie, predstaví vyše 100 ukážok a ponúka návod, ako…

  1 dopyt (Dopyt pred: 4 hodiny)

  Chcem predať
 • Andrew Heywood Politologie CZ

  Tato kniha podává ucelený a aktualizovaný úvod do studia politiky. Je koncipována tak, aby posloužila studentům všech politologických oborů i běžnému zainteresovanému čtenáři.

  1 dopyt (Dopyt pred: 4 hodiny)

  Chcem predať
 • Prvé obrázky pre najmenších

  Zrak a sluch sú pre dieťa prvými pomocníkmi pri poznávaní sveta. Od začiatku ho vníma zo všetkých svojich síl a my netrpezlivo čakáme na jeho prvé slová a vety, z ktorých sa dozvieme, čo ho zaujalo natoľko, že to dokáže pomenovať. Táto obrázková knižka môže pomôcť rodičom ďalej rozvíjať slovnú zásobu ich dieťaťa a spolu s ním nájsť odpovede na otázky, ktoré sú síce jednoduché, ale nie pre dieťa, ktoré má len pár…

  1 dopyt (Dopyt pred: 5 hodín)

  Chcem predať
 • My Little Pony: Rozprávky z Krajiny poníkov

  Prečítajte si tieto dva veselé príbehy o poníkoch z Ponylandu. Jeden je o narodeninovom balónikovom prekvapení a druhý o tom, ako poníky spolu maľovali obrázky.

  1 dopyt (Dopyt pred: 6 hodín)

  Chcem predať
 • V kúzelnom svete poníkov 2

  Vitajte vo svete roztomilých poníkov, ktorí k vám prichádzajú so svojou druhou knižkou kúzelných príbehov.

  1 dopyt (Dopyt pred: 6 hodín)

  Chcem predať
 • V kúzelnom svete poníkov 1

  Vitajte vo svete roztomilých poníkov, ktorí k vám prichádzajú so svojou knižkou kúzelných príbehov.

  1 dopyt (Dopyt pred: 6 hodín)

  Chcem predať
 • C.S. Lewis Letopisy NARNIE – komplet CZ

  Svět fantazie vám přináší zcela nový a jedinečný rozměr! Všech sedm příběhů Letopisů Narnie v jedné knížce. Poznejte historii Narnie od jejího vzniku až po poslední bitvu. Prožijte dobrodružství v zemi obrů, trpaslíků, kentaurů a dalších tajemných bytostí v říši, kde vládnou kouzla, zvířata mluví a kde se může stát cokoli. Souborné vydání světového bestselleru. 3. vydání.

  1 dopyt (Dopyt pred: 7 hodín)

  Chcem predať