Podporiť čarovnú poličku je možné prostredníctvom zobrazovania reklám. Zvážte prosím možnosť vypnutia adblocku a pomôžte nám prevádzkovať túto službu aj naďalej.
Vaša podpora je pre nás veľmi dôležitá a vopred vám ďakujeme za prejavenú ochotu.

TENTO ROK BUDE CELÝ KNIŽNÝ

Milí naši knihomoli, ako určite viete, vyhlásili sme celý rok knižným, nezaháľame a pokračujeme ďalej, a teda za každú pridanú knižku do Čarovnej poličky darujeme 1 cent (z vlastného vrecka).


Dumali sme nad tým, akú organizáciu si vybrať, až sme sa zhodli v tíme na tom, že jedna z hlavných myšlienok poličky je predsa podpora čítania a vzdelávania. A ako všetci veľmi dobre vieme, naozaj nie každý na svete má tieto možnosti.. Vybrali sme si preto nadáciu Integra a v spolupráci s nimi dievčatko Sherry z Kene, ktoré má 5 roky a chodí do školy v centre TAPA.Sherry budeme mesačne prispievať na školné, aby sa mohla učiť a vzdelávať. Každá pridaná knižka pre ňu znamená 1 cent. Mnohí z vás si možno povedia, že prečo chceme prispievať tak ďaleko a nikdy sa nedozvieme, či Sherry od nás niečo vôbec dostala. Jasné, to sú veci, ktoré napadnú každého. Nadácia Integra to zariadila tak, že niekoľkokrát ročne si s Sherry pošleme list (po anglicky). Osobne poznáme niekoľko ľudí, ktorí sa rozhodli sponzorovať takéto detičky a dokonca sa za nimi boli aj pozrieť :). Tak, prečo neurobiť dobrú vec, však?

A hlavne, dobrú vec robíte vy! Každá pridaná knižka znamená jeden cent, ktorý prispejeme Sherry ♥

P.s. Peniaze darujeme my, nestŕhame si nič z cien knižiek na Čarovnej poličke. :-)