Zásoba knižných tipov a noviniek je nevyčerpateľná

Pre Čarovnú poličku napísala Eliška Holienčiková

Ahoj,

ako sa máš a čo máš nové?
Ja mám už pár dní rozčítanú Babičku, čo pozdravuje a ospravedlňuje sa a snažím sa užiť si májové dni koľko sa len dá :). Stručne to volám 5P: práca, prechádzky/pikniky, palacinky, pyžamové párty, pukance...
P.S. Takto vyzerajú moje dopoludnia, vždy "baštím" nejaký keksík a mám k nemu kávu. A v ruke telefón a pozerám si aké knihy odporúčate na Instagrame :) - a potom sa tvárim ako táto srnka, keď zistím, že by som potrebovala tak mesiac voľna len na čítanie.
 
A ako sa ti darí s čítaním? Ja som dočítala Plán od Elle Kenedy a nebolo to zlé, ale mám na chvíľku pauzu od chalanov v Briaru. Čítam svojho obľúbeného Backmana a hneď po ňom mám nachystanú detektívku, o ktorej poviem viac nižšie. A tieto knižky sú také tipy, ak nevieš po čom siahnuť - prípadne sú to aj inšpirácie na predobjednávky :).
Chcem si niečo dobré prečítať
 
Naše ambasádorky recenzujú...
Kriedové správy ma zaujali hneď na prvý šup v recenzii od Dominiky a čakajú na mňa v čítačke. No a Strieborná cesta zase obletela instagram a získala si, nielen mňa, krásnou obálkou :).

Skôr ako ja sa čítania chytili Dominika a tiež aj Sima, tak šup k nim na blogy, prečítať si, čo na ne hovoria :). 
Skôr ako ja sa čítania chytili Dominika a tiež aj Sima, tak šup k nim na blogy, prečítať si, čo na ne hovoria :). 
 
Mimo čítania a seriálov pravidelne chodím niekam von, predsa len po celodennom sedení to padne vhod. A občas sa mi pritrafí takýto krásny výhľad. A zásadne do lesov a hôr s ovečkami!
Seriálová maniačka odporúča :)
Často sa mi stáva, že večer čítam, ale občas už nevládzem a chcem len tak ležať v tulivaku a pozerať :) - tak na to mám seriálovú hodinku.
Aktuálne pozerám Elite a chystám sa aj na Kalifát.
 
Toto odporúča "celý internet" a na CSFDto má 92%, fúúú :)
Ja aktuálne pozerám 2 sériu a baví ma to - študentské a prekvapivé.