Slnko v knihách a vietor vo vlasoch :)

Pre Čarovnú poličku napísala Eliška Holienčiková

Ahoj ,

máme pred sebou posledné aprílové dni a chystá sa na nás máj :). Ja už som kompletne stotožnená s režimom doma, až sa čudujem, najskôr to bol taký nezvyk. Ale asi to chce len zabehnúť novú rutinu :).
Mám tu pre teba jedno upozornenie, aby si si aj v tejto dobe dával pozor na svoje objednávky - a overil si daného človeka na poličke.
My zatiaľ zvažujeme vytvorenie fixných pravidiel, na základe ktorých by sme blokovali profil, tak keby ti niečo napadlo, čo by nám mohlo pomôcť, určite mi napíš - predsa len viac hláv, viac rozumu.
P.S. Kniha je snár, to je moja nová závislosť, overovať si sny :). A to druhé? Nealko aperol, k obedu a tak :)
 
 
Ako sa ti darí s čítaním? Mne síce pomenej, priznávam, ale každý deň si "doprajem" nejaké kapitoly a budem končiť knihu od Elle Kennedy Plán. A potom ma čaká ťažká úloha, vybrať si nejakú ďalšiu :) 
Áno, chcem si niečo dobré prečítať
 
Naše ambasádorky recenzujú...
Tieto dve knihy obleteli knižný svet vo všetkých skupinách a ja som bola fakt zvedavá, či sú dobré. Skôr ako ja sa čítania chytili Dominika a tiež aj Sima, tak šup k nim na blogy, prečítať si, čo na ne hovoria :). 
Hráme = vzdelávame
Čo ty a spoločenské hry? Ideálna doba teraz. Ja sa priznám, že som úplný fanatik. Akurát som extrémne súťaživá - a prehrať? Ani za milión....
Tak sem s tým a ukáž tie hry :)
 
Priznajte sa, koľkí z vás v karanténe piekli chlieb? :) Ja som samozrejme nevydržala a musela vyskúšať a dobre. Všetkým chutil. A teda, aby toho nebolo príliš, po dobrom jedle aj výbeh, a toto je trasa, kam chodím denne. A teraz keď všetko kvitne, som do tej našej prírody zamilovaná!
Jeden seriál nestačí :)
Ja ako seriálová maniačka nedám pokoj :). A ono naozaj, niekedy večer sa necítim na knihu, ale len na šálku čaju (čipsy pod deku, aby ich nikto nevidel, to sa kalórie nepočítajú :) ) a pozrieť si niečo fajn. Tieto dva majú aj knižné predlohy a oba vrele odporúčam.
Čas čarodejníc som videla 4x a čítala som aj všetky knihy, takže uf, viem ako to dopadne :). Ale na tento rok naplánovali aj 2 sériu.
Príbeh služobníčky drása srdce, nervy a je naozaj silný. Knižku mám stále v čítačke a verím, že raz príde aj jej čas.
 
 
 
 
 
Posielam ti jedno veľké knihomoľské objatie 

Eliška
knihomoľka a technická podpora
Čarovná polička
Sleduj aj Facebook
Náš Instagram budeš milovať