Recenzia: Puzzle

Pre Čarovnú poličku napísala Eliška Holienčiková

Možno sa iba nestretli v správnom čase. Ich láska mala vždy tak trochu zvláštnu podobu. Nevedeli žiť spolu, ale nevedia žiť ani bez seba. Nedokonalý a predsa osudový pár. Ako keby boli puzzle. Jedna zapadne do druhej.

Ťažko sa mi píše recenzia na vlastnú knižku, ale povedala som si, keď už mám nejakú napísať, prečo vynechávať seba :). Puzzle sú predsa pre každého (rada tvrdím, že sú unisex).

Malá paperbacková knižka do lietadla, na dovolenku, na kávu na terasu alebo na rána do autobusu smer práca? Hodia všade, minimálne svojím formátom.

Príbeh o láske, ktorý je možno predvídateľný a možno nie. Sama, keď som knižku písala som nevedela, čo sa stane. Vedela som len, že tí dvaja v nej by nemali mať mená, lebo som ich nedokázala pomenovať. Jemu som nevedela prísť na meno a ona… príliš krehká na to aby som ju nazvala napríklad Zuzana.

V tejto knižke nehľadajte nič zložité, skrátka je o láske. Možno čudnej láske, lebo má rôzne podoby, ktoré sa menia každou kapitolou. Raz sa usmievate, lebo tá láska je nádherná a mrazí z nej. Ja mám zimomriavky, keď j

P.S. A áno, je tam veľa sexu. Ale netvárme sa, že je to tabu, mnohé z nás čítali napríklad aj Fifty Shades :-)