Podporiť čarovnú poličku je možné prostredníctvom zobrazovania reklám. Zvážte prosím možnosť vypnutia adblocku a pomôžte nám prevádzkovať túto službu aj naďalej.
Vaša podpora je pre nás veľmi dôležitá a vopred vám ďakujeme za prejavenú ochotu.

PREMIUM účet na Čarovnej poličke

Pre Čarovnú poličku napísala Eliška Holienčiková

Milí naši poličkári, posledné mesiace sme v poličke pracovali na tom, aby ste ju mohli využívať exkluzívnejšie. Čo to znamená? Vytvorili sme možnosť účtu PREMIUM.

To znamená žiadne reklamy na poličke, ktoré by mohli narúšať výber kníh na poličke alebo objednávkový proces. Ako prvý dostaneš email o dostupnosti knihy – to znamená, že ho pošleme prednostne najskôr tebe a až potom ostatným záujemcom v Čarovnej poličke. Dostaneš prémiový odznak pri svojom mene – aby všetci v poličke vedeli, že patríš do PREMIUM klubu a si náš verný podporovateľ. Prednostné vybavenie tvojich emailov na poličke – ak napíšeš email s otázkou našej Eliške, vybaví ho prednostne (emaily musia byť odoslané cez kontaktný formulár).

A ďalej? No, stále pracujeme a vytvárame nové výhody, ktoré hneď po zavedení môžeš používať. Alebo nám námet na to, čo by sme do PREMIUM účtu mohli zaradiť, môžeš poslať aj ty.


A ako si svoj účet zaradiť k PREMIUM účtom?

Treba mať overené číslo v Čarovnej poličke, to je ako prvé. Z rovnakého čísla musíš poslať SMS na číslo 8866 s textom POLICKA2. A samozrejme prichádza otázka, koľko to stojí?
PREMIUM účet na 30 dní môžeš získať za 2 eurá (vrátane DPH).

Tak šup, klikni si na https://carovnapolicka.sk/premium aby si mal svoj PREMIUM účet medzi prvými.

Cena spätnej SMS správy je maximálne 2€. SMS službu technicky zabezpečuje spoločnosť ELET s.r.o.