Prečo vznikla Čarovná polička?

Pre Čarovnú poličku napísala Eliška Holienčiková

Kde bolo tam bolo…

Správna rozprávka vždy začínala práve týmito slovami. A u nás to bolo tiež tak. Na poličky sme si ukladali knižky, ktoré sme už prečítali. Knižiek bolo čoraz viac a poličky časom už nestačili.

Každý z vás má doma určite také miesta a poličky, kde má knižky, ktoré už prečítal a možno by ich rád predal alebo daroval za poštovné. My sme premýšľali podobne a čáry máry- vznikla tak Čarovná polička.

Skvelé miesto, kde môžeš predávať alebo nakupovať prečítané knižky za lepšie ceny.

A kto sme my?

Sme také 3K- kamaráti a kolegovia a knihomoli. Každý z nás už prečítal desiatky (stovky) kníh a áno, máme medzi sebou aj jednu autorku :-).

Chceme vytvoriť miesto, kde si kúpiš alebo predáš prečítanú knižku. Miesto, kde sa budú schádzať knihomoli online a budú môcť diskutovať o knižkách, čítať si recenzie (prípadne ich aj písať).

Nemáme ciele konkurovať bazárovým portálom. U nás nájdeš na kúpu alebo predaj len knižky. Občas to spestríme recenziou na knižku alebo ťa vyzveme do súťaže napríklad o záložky s logom Čarovnej poličky do tvojich knižiek.

Čítaniu zdar!

P.S. My knižky v našich poličkách fyzicky nemáme a pomáhame len sprostredkovať predaj. Ak sa chceš s predajcom dohodnúť na detailoch, napíš mu cez jeho kontaktný formulár, ktorý nájdeš v jeho profile alebo detaile objednávky.

Ďakujeme za pochopenie :-)