Otázky a odpovede 3

Pre Čarovnú poličku napísala Eliška Holienčiková

Pokračujeme sériou vašich otázok. Nazbieralo sa nám toho za poslednú dobu celkom dosť, tak poďme na to.
Ako vymažem knižku z poličky?
Klikneš do svojho profilu, kde máš knihy na predaj: carovnapolicka.sk/knihy-na-predaj. Pod každou je zelené tlačidlo “Odstrániť z poličky".


Kde sa zobrazujú informácie o knihe (ošúchaná, somárske uši a podobne)?
Vo verejnom profile, ak má kniha nejakú poznámku (potrhané listy, poničená väzba a podobne), je to označené malým “i”, ako vidíš nižšie na obrázku.Neprišla mi knižka. Predávajúci nekomunikuje. Čo s tým?
Určite odporúčame predajcu kontaktovať aspoň 2x. Či e-mailom, alebo SMS správou, podľa toho, čo máte k dispozícii.
Občas sa nám každému stane, že e-mail zapadne do spamu, nemáme práve teraz čas na odpísanie a podobne… Ak sa však niekto, od koho chceš kúpiť knižku neozve týždeň, pokojne si ju objednaj od niekoho iného.

Zaplatil/a som za knižku a predávajúci prestal komunikovať
Je to nepríjemná situácia naozaj a hoci sme sa s ňou stretli zatiaľ iba dva razy, reagujeme. Prosím, ale ber do úvahy, že my tvoje peniažky nemáme a treba naháňať predajcu, ktorému si ich poslal. Samozrejme, určite ho nahlás aj nám, značíme si týchto ľudí a vždy ich aj my kontaktujeme.
Zároveň máme v pláne spustiť verejné hodnotenia (tie slovné), aby si si mohol prečítať, aké skúsenosti s ním majú iní knihomoli.

Neprišiel mi newsletter
Daj nám o tom vedieť. Raz mesačne (vždy na konci mesiaca) posielame sumár noviniek. Ak sa stane, že si tento e-mail nedostal, napíš nám na ahoj@carovnapolicka.sk pozrieme sa na to.