Odpovede na vaše časté otázky 2

Pre Čarovnú poličku napísala Eliška Holienčiková

Pomaličky sa rozrastáme a už je nás tu viac ako 6 tisíc. Wau, perfektné číslo, však? Posledné dni dostávame pravidene rovnaké otázky, a preto by som Vám rada dala pár odpovedí, ktoré vám uľahčia nákupy a predaje na poličke ;)

Ako pridám knižku na poličku?
Je to jednoduché. Po registrácii na Čarovnej poličke klikneš na “Predať knihy” a tú knižku alebo knižky, ktoré by si chcel/a predať nahráš do svojej poličky. Nie, žiadne fotky k nim pridávať nemusíš, obálky (väčšiny) kníh máme vo svojej databáze máme my - a ku knižke ich priradíme :)

Ako ohodnotím predajcu?
Prihlásiš sa do poličky a vo svojom profile (v menu úplne napravo, kde máš svoju fotku) sa nastavíš na sekciu Moje objednávky. Klikneš na číslo objednávky. Hodnotenie prejdajcu/kupujúceho je na tejto stránke nižšie.

Ako komunikovať?
Keď si objednáš knižky, príde ti od nás súhrnný e-mail s kontaktom na predajcu. A jemu to isté - kontakt na teba a súhrn toho, čo si si objednal/a. Môžete si v komunikácii medzi sebou ešte ujasniť, napríklad či knižky pošleš obyčajne alebo prvou triedou.

Nikto sa mi neozval kvôli kúpe/predaju?
Napíš mu ty. V e-maile od nás máš kontakt na predajcu alebo kupujúceho a skús sa mu ozvať, pripomenúť.

Čo s tým, keď mám dopyt v poličke?
Dopyty sme vysvetľovali už viackrát, napríklad v tomto blogu. Stručne a jasne povedané - ak máš dopyt na knižku, keď ju niekto pridá do poličky, tebe príde o tom info ako e-mail. Takýto napríklad :). Takže netreba kontrolovať nonstop poličku, my to radi robíme za teba.

A ak sme nevysvetlili všetko, čo by vás zaujímalo, šup s otázkami na našu Elis : eliska@carovnapolicka.sk.