Hľadáme ambasádora pre Čarovnú poličku

Pre Čarovnú poličku napísala Eliška Holienčiková

Minulý týždeň sme spustili dotazník na vylepšenie Čarovnej poličky, lebo chceme byť pre vás lepší. A ako som tak prechádzala vaše odpovede (mimochodom, ste skvelí a ďakujeme!) uvedomila som si, že často sa opakuje odpoveď - len málo ľudí o vás vie. Propagujte sa viac.

Hm, a viete čo? Asi máte pravdu. Všetko si robíme sami v malom, a predsa len, ako som už tisíckrát písala, polička je neziskový projekt, do marketingu netlačíme tisícky eur. A je možné, že práve preto (alebo aj preto) nie sme v knižnom svete až takí známi. Nuž, mali by sme to napraviť.

A preto som si povedala, my potrebujeme ambasádora alebo ambasádorku poličky :-)

Niekoho, kto bude o poličke písať na sociálnych sieťach, kto o nej povie známym a kto bude šíriť dobré meno (vo svojom meste, okolí atď) . Spoznal alebo spoznala si sa v tom? 

Tak nám určite vyplň dotazník :)

dotaznik_button

A čo z toho budeš mať, okrem dobrého pocitu? :-). Nuž, keďže sme neziskový projekt, výplata to nebude. Ale vieme sa odmeniť poukážkami do Martinusu alebo iného kníhkupectva - čo veríme, že knihomoľa vždy poteší.
Ďalej od nás dostaneš na poličke overenie ako ambasádorka, samozrejme naše poličkové záložky a tiež reklamné predmety s logom poličky. A určite radi usporiadame aj osobné stretnutie ambasádoriek, aby sa medzi sebou spoznali a vymenili si skúsenosti. Všetko o poličke budeš mať z prvej ruky - priamo od nás a budeš mať možnosť ovplyvniť zmeny.

 

Budeme sa tešiť :)

Teší sa na teba tím poličky v zložení (zatiaľ) Eliška, Ľuboš a Petrík