Čarovná polička prispieva k ekologizácii planéty

Pre Čarovnú poličku napísala Natalia Bosakova

 

Čarovná polička sa zapojila do inšpiratívnej iniciatívy Ecologi.com. Známy projekt, ktorý svojimi finančnými dotáciami dokáže spraviť zo sveta lepšie miesto pre život. Ak chceš, môžeš sa zapojiť aj ty, je to veľmi jednoduché. O projekte si môžeš viac prečítať tu:

https://ecologi.com/projects.

Projekt ecologi sa zameriava na výsadbu nových stromčekov na našej planéte a napomáha ekologizácii planéty rôznymi menšími, no skvelými projektmi. V súčasnosti Čarovná polička vysadila zo svojich vlastných finančných príspevkov 77 stromčekov, čo je celkom úctyhodný počet a máme v pláne pokračovať. Stromčeky sadíme zo svojich vlastných zdrojov, preto, aby naše planéta bola lepším miesto na život  pre ďalšie generácie a tiež, aby sme mohli vždy privoňať k podmanivej vôni kníh. S ekologickou víziou pristupujeme zodpovedne k súčasnému svetu.

Táto úžasná iniciatíva nás veľmi zaujala už od začiatku jej vzniku, preto sme sa rozhodli spojiť sily a priložiť ruku k dielu.  Rozhodli sme sa vrátiť  Zemi to, čo si od nej  berieme aj takouto formou. Vysadili sme si svoj čarovný les, v ktorom máme už desiatky stromčekov. Výsadbou stromčekov prispievame aj k redukcii Co2 na našej planéte.

Rozhodli sme sa priniesť do tohto zaujímavého a charitatívneho projektu svoje vlastné nemalé finančné prostriedky a budeme v ňom budeme pokračovať aj naďalej. Sme si vedomí toho, že knihy, ktoré tak milujeme sú vyrábané z papiera  pochádzajúceho zo stromov, takže preto vznikla aj myšlienka pripojiť sa a pomôcť práve pre tento typ projektu.

Myslíme ekologicky, mysli aj ty a zapoj sa do iniciatívy ecologi.  Naša planéta sa nám raz poďakuje. Tento inšpiratívny projekt je veľmi dobrým nápadom, ako pomôcť ďalším generáciám k ekologizácii planéty.